Türkiyenin Vizyonu

AKINSOFT SosyalNet 1.02.01

Detaylı Bilgi ve Demo Talebi İçin : 444 40 80

  • Özellikler
  • Haberler
  • Fiyatlar
  • Satın Al
  • Demo Talebi

Kullanım Alanları

Kendine ait sosyal platform uygulaması arzulayan tüm işletmeler yararlanabilir.


İçerdiği Modüller

Program Özellikleri

Müşterilerinize ulaşmanın yeni yolu...


* AKINSOFT SosyalNet size özel bir sosyal uygulamadır, sizin adınızla yayınlanır.
* Uygulamayı tüm şirket, kurum, kuruluş, gruplar, üniversiteler, şahıslar kullanabilir.
* Uygulama resmi Facebook sayfanıza entegre olarak çalışır. Yeni bir duyuru veya etkinlik yayınlamak için sadece Facebook üzerinden paylaşmanız yeterlidir.
* Facebook üzerinden yaptığınız paylaşımlar uygulama içerisinde gösterilir. Böylece duyuru, paylaşım ve etkinlikleriniz diğer paylaşımlar arasında kaybolmaz.
* Uygulamanızı indiren kişilere anlık mesaj (push notification) gönderebilirsiniz.
* Facebook sayfanızdaki albüm ve videolar uygulama içerisinde görüntülenir,
* Uygulama ile kullanıcılarınız harita üzerinden sizi kolayca bulabilir, telefon açabilir veya mail gönderebilir.
* Uygulama üzerinde bulunmasını istediğiniz ek linkler uygulamaya eklenebilir (Örnek : Rezervasyon sayfanızın linki)
* Hem Android hem de IOS platformlarını destekler.
* Adınıza özel yayınlanan uygulama size prestij kazandırır.

NOT :
* Uygulamanın görünüm özelleştirilmesi sadece renk düzeni olarak ücretsiz yapılmaktadır. Özel uygulama tasarımı için fiyat sorunuz.
* Uygulamada temel işlevler yukarıda belirtilmiştir. Özel olarak istediğiniz işlevler için Ar-Ge departmanımız ile görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz.
* Kendinize ait logo çalışması yapılmasını istediğiniz durumda İnternet Hizmetleri bölümünün logo tasarım fiyatları geçerlidir. Logonuz bulunması durumunda mobil uygulama ikonları bu logo üzerinden oluşturulur.


Haberler (AKINSOFT SosyalNet)

07.05.2014

Müşterilerinize ulaşmanın yeni yolu...

* AKINSOFT SosyalNet size özel bir sosyal uygulamadır, sizin adınızla yayınlanır. * Uygulamayı tüm şirket, kurum, kuruluş, gruplar, üniversiteler, şahıslar kullanabilir. * Uygulama resmi Facebook sayfanıza entegre olarak çalışır. Yeni bir duyuru veya etkinlik yayınlamak için sadece Facebook üzerinden paylaşmanız yeterlidir. * Facebook üzerinden yaptığınız paylaşımlar uygulama içerisinde gösterilir. Böylece duyuru, paylaşım ve etkinlikleriniz diğer paylaşımlar arasında kaybolmaz. * Uygulamanızı indiren kişilere anlık mesaj (push notification) gönderebilirsiniz. * Facebook sayfanızdaki albüm ve videolar uygulama içerisinde görüntülenir, * Uygulama ile kullanıcılarınız harita üzerinden sizi kolayca bulabilir, telefon açabilir veya mail gönderebilir. * Uygulama üzerinde bulunmasını istediğiniz ek linkler uygulamaya eklenebilir (Örnek : Rezervasyon sayfanızın linki) * Hem Android hem de IOS platformlarını destekler. * Size özel ve sizin adınızla yayınlanan uygulama prestij kazandırır.

Program Fiyatları Fiyat Hesapla

Modül Adı Liste Fiyatı Kampanya Fiyatı
AKINSOFT SosyalNet
Liste Fiyatı: 2.000,00 ₺ 2.000,00 ₺
Yıllık Güncelleme Ücreti
Liste Fiyatı: 400,00 ₺ 400,00 ₺

Ücretsiz Demo Talep Formu


İletişim Bilgileri


     
Sisteme kayıt edilen e-mail adresinize ve cep telefon numaranıza program haberlerimiz, kampanyalarımız ile ilgili bilgi göndermemizi isterseniz "Mail ile" "SMS ile" alanlarını işaretleyebilirsiniz. Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

 
GİT